rucelogo

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM                   

SCLOGIN

Kroužek na skalách

Vydáno dne 25. 06. 2007 (2942 přečtení) Náš výlet za účelem lezení­ ve volné přírodě na Pasecké skály začal velice neoriginálně, neboť nám Havran dal špatné a skoro nic neříkající­ informace o místě určení­. Když jsme přijeli na parkoviště samozřejmě jsme narazili na rozdvojku a místo po zelené jsme šli z parkoviště po modré. Bylo nám divné že jedeme pořád z kopce když na skály se jde obvykle do kopce ? a až tak po kilometru jsme se rozhodli zavolat Havranovi a ten nám potvrdil, že jdeme celou dobu špatným směrem. Museli jsme se tedy vrátit na parkoviště a vydat se po zelené cestě.

Když jsme dorazili na skály všichni už byli připraveni na pěkně strávený den a na lezení­. Naši instruktoři, Havran i s Miškou, Mik, Vojta a Pepe nám nachystali cesty, a protože to bylo naše první­ lezení ve skalách, natahali nám celkem lehké cesty. I přesto jsme se s nimi hodně potýkali. Lezení­ na umělé stěně je přece jen něco úplně jiného. Po celou dobu panovala dobrá nálada, akorát nám to trochu kazilo počasí­, které celou dobu nevěstilo nic dobrého, ale nakonec spadlo jen pár kapek. Někteří­ z nás podcenili oblečení­ a po sléze proto některé zachvátila lehká rýmečka?. Každý si vylezl aspoň jednu cestu, někteří­ z nás se snažili o všechny ale "vyčerpání" sil nám to překazilo.

Tento první­ pokus o lezení­ ve skalách se velice vydařil, i když to zatí­m nemáme s čí­m srovnat. Kluci nás naučili moc pěknej sport a my jsme za to rádi. Všichni už se těší­me na příští­ rok a doufáme že kroužek bude pokračovat.

Děkujme kluci! ;-) Ví­ce fotografií­ najdete ve fotogalerii.

weby_banners

sponzori_banner