Umělá stěna v novém

Konec léta byl pro nás všechny rušný, nejen že jsme se snažili využít zbytků léta k lezení, ale navíc jsme měli naplánovanou velkou brigádu na umělé stěně ve sportovní hale v Bystřici. A jak že to probíhalo?

Číst dál...

Zakončení kurzu 2017/2018

Již tradičně zakončujeme kurz lezení na umělé stěně, které náš oddíl každoročně pořádá, výletem do skal, aby si děti i dospělí mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaký je rozdíl mezi lezením v hale a venku na skále.

Číst dál...

Víkend v Ádru 2018

Letní Ádr je již dlouho tradiční oddílovou akcí se zvláštním kouzlem na které nesmí nikdo chybět. Letošní rok se o své zážitky z akce rozhodla podělit Jíťa, jejíž text následuje níže:

Číst dál...

Poslední slanění 2017

Krátící se dny a teploty blížící se pěti stupňům svědčí o jediném - neúprosně se k nám blíží zima a s ní spojený konec venkovní lezecké sezóny. Letošní oslavy konce lezeckého roku vyšly na svátek Svatého Martina, tedy 11. listopadu.
Číst dál...

Červnový výpad do Alp

Výlet do vysokých hor patří již mezi tradiční oddílové akce.  Cílem letošního výjezdu byla chata Blaueishütte v Berchtestagenských Alpách, kterou jsme již znali z loňského roku.

Číst dál...

Sněžnicování ve Žďárských vrších

     Byl krásný a možná by se dalo říci, že už počasím odpovídající, jarní týden. Proto jsem se od pondělí nemohla dočkat víkendu, kdy vypadnu z Prahy a vyrazím se skupinkou bystřických lezců na pochod ve Žďárských vších. Přípravy nevypadaly nijak náročně, stačilo si pouze sehnat sněžnice, zabalit pár věcí do batohu (mělo být krásné počasí, tak proč toho tahat moc) a vyrazit.

Číst dál...