Umělá stěna v novém

Konec léta byl pro nás všechny rušný, nejen že jsme se snažili využít zbytků léta k lezení, ale navíc jsme měli naplánovanou velkou brigádu na umělé stěně ve sportovní hale v Bystřici. A jak že to probíhalo?

Nejprve jsme ze stěny sundali drtivou většinu cest, včetně stropu. Sundávání se vyhnulo jen několik málo nejnovějších a tím pádem ještě tolik neolezených cest – tyto linky pak na chvíli krásně na prázdné stěně vynikly. Vzalo to přes osm hodin práce, ale podařilo se. Následovalo mytí chytů a jejich sušení.

No a nakonec to nejtěžší – vymyslet a postavit nové cesty. Většinu nových cest postavili stavěči z našeho oddílu, Honza, Michal, Havran a další, ale na pomoc nám přijeli i kamarádi z Nového Města a Žďáru. Byla to v těchto vedrech práce úmorná, ale nakonec je na hale postaveno přes 16 nových cest obtížnosti od 3 do 7+. Hala je tak nachystaná na začátek našeho kroužku pro děti i dospělé, stejně jako na lezení pro veřejnost.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří se na této „brigádě“ podíleli a jakkoliv pomohli. Zvláštní poděkovaní potom patří sportovní hale, resp. jejím správcům za umožnění všech prací a umytí chytů.

Napsat komentář

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com