Lezení pro veřejnost – 2005

No byla to taková malá akcička pro veřejnost. Přijďte si zalézt
Tímto textem na plakátech jsme zvali 10.12.2005 veřejnost do Sportovní­ haly v Bystřici nad Pernštejnem k vyzkoušení­ různých lanových technik. Pravdou je, že plakátů nebylo vyvěšeno moc, ale i tak jsme doufali, že někdo přijde.

My jsme se sešly asi hodinku před začátkem, noooooo a pak to byl dost fofr. Pověsit 11m lanový žebří­k, natáhnout slickline mezi tenisové kůly, natahat tam matrace. Nachystat výstavku lezeckého materiálu, rozvěsit fotografie z našich akcí­ a z akcí­ kluků z adrex.cz, natáhnout lanovku. No a k tomu ještě nachystat alespoň tři lehčí­ cesty na umělé stěně. Bylo za minutku 14:00 když už se na naše počínání­ dí­valo asi 15 lidiček. A to nám ještě chyběla natažená statika pro nácvik jumarovací­ch technik. No, ale už bylo 14:00

Tak jsme je vpustily. Děti i dospělí­ se rozeběhli po place a naráz ten kolotoč začal znovu. Rychle na lanovku, pak zase na žebří­k, vylézt nějakou cestu a zase dokola. Dětem se ani moc nechtělo sundávat sedáky, aby na ně náhodou potom nemusely čekat. Zhruba po hodině, když opadl ten úplně největší­ nápor jsme stihly vytáhnout tu statiku, a tak si všichni mohli zkusit jaké to je, popolézat po laně směrem nahoru. Akce byla naplánovaná na tři hodiny, a dá se ří­ct, že poslední­ dí­tko odcházelo opravdu v 17:00. Odhaduji, že se na všech „atrakcí­ch“ vystří­dalo asi tak 50 až 60 lidí­ a lidiček, což si myslí­m není­ zas tak málo, vzhledem k tomu, že se tahle naše akce kryla s karnevalem v KD.

Myslí­m, že se vše zdařilo a tak bych rád poděkoval všem členům Lezci z Vysočiny za obětavost, klukům adrex.cz za zapůjčení některých lezeckých materiálů a vedení­ Sportovní­ho Areálu za vstří­cnost. Dí­ky tomu mohla tahle akce proběhnout. Ještě jednou dí­ky.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com